Contactpersonen

Lichtmacht Rental verhuurt lichtapparatuur en de juiste mensen om ze te bedienen. Toepassingen van deze verhuur zijn TV- en theaterproducties, commercials, evenementen, bedrijfsfilms en special effects voor attractieparken en resorts. Lichtmacht Studio beschikt over 2 uiterst efficiënte opnamestudio’s in Hilversum, volledig voorzien van gewenste technische faciliteiten als professionele uitlichting en rondhorizons, make-up en productieruimtes en een eigen parkeerterrein.

Goodwill opbouwen doen wij door te blijven ontwikkelen. Wij willen goodwill blijven opbouwen bij onze klanten. In een overzichtelijke markt van Nederlandse licht-professionals wil Lichtmacht het verschil blijven maken in lichtperformance en lichtverhuur. Op elke productie-vloer toont Lichtmacht elke dag opnieuw aan wat breed meedenken over licht-oplossingen echt inhoudt, ten dienste van het beste eindresultaat. We staan open voor reacties en willen meegaan in ontwikkeling. Licht blijft ons fascineren, dus investeren we in innovatieve licht-oplossingen. We zijn een klantgerichte, laagdrempelige partner, bij wie de prijsstelling alleszins voor iedereen betaalbaar blijft.

Bart Thieme Daan Thieme Bas Veldhuis Yuri van Houter

– Directeur & Belichter
Bart@lichtmacht.nl

– Directeur & Belichter
Daan@lichtmacht.nl
Bas Veldhuis
– Office manager | planner
Bas@lichtmacht.nl
Yuri van Houter
-Belichter
Yuri@lichtmacht.nl
Tijmen de Jeeger (2) Twan Prins Timo van der Linden Joyce Fennis
Tijmen de Jeeger
-Hoofd uitgifte
Tijmen@lichtmacht.nl
Twan Prins
-Assistent belichter
Twan@lichtmacht.nl
Timo van der Linden
-Assistent uitgifte
Timo@lichtmacht.nl
Joyce Fennis
-Administratie
Joyce@lichtmacht.nl
 Peter Kanters
Rene van de Mortel
– Assistent uitgifte
Rene@lichtmacht.nl
 Peter Kanters
– Studio beheer
Studio@lichtmacht.nl
Share →